Ünlü model perişan halde! 7 milyon dolarlık malikanesi kül oldu

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
31 yaşındaki dünyaca ünlü İngiliz model ve oyuncu Cara Delevingne’in Los Angeles’ta bulunan 7 milyon dolar değerindeki malikanesinde büyük bir yangın çıktı.

Los Angeles İtfaiyesinin sözcüsü Page Six’e konuşarak, yerel saatle 03:57 sularında iki katlı evin alevler içinde kaldığına dair bir çağrı aldıklarını söyledi ve mülkün arka tarafında başladığını aktardı.

KUNDAKLAMA ŞÜPHESİ YOK

Los Angeles Polis Departmanı’ndan bir kamu bilgilendirme görevlisi de konuyla ilgili bilgi vererek, sabah 4:29’da gelen yangın ihbarına ‘çevredeki sakinleri tahliye etmek ve trafik kontrolü yapmak’ üzere yanıt verdiklerini belirtti. Yetkililer, şimdilik herhangi bir kundaklama durumunun tespit edilmediğini söyledi.

Evde kimse yokken çıkan yangının, 94 itfaiyecinin toplam iki saat 16 dakika süren çabası sonucunda söndürüldüğü ve bu sırada malikanenin çatısının çöktüğü de bildirildi.

BİR İTFAİYECİ YARALANDI

Evin tavan arasına kadar ilerleyen yangın sebebiyle bir itfaiyeci yaralanarak hastaneye nakledilirken, bölgede yaşayan vatandaşlardan biri duman soluması nedeniyle tedavi gördü.

“SAHİP OLDUKLARINIZIN KIYMETİNİ BİLİN”

Güzel model, evinin neredeyse tamamını yok eden yangın sırasında evde iki kedisinin evde olduğunu, ancak itfaiye tarafından kurtarıldığını söylediği bir paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Kalbim kırık. Buna inanamıyorum. Hayat göz açıp kapayıncaya kadar değişebiliyor. Bu yüzden sahip olduklarınızın kıymetini bilin. Tüm itfaiyecilere ve yardım etmek için gelen insanlara kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim. Kedilerim yaşıyorlar.

“BÜTÜN HAYATI ORADAYDI”

Ünlü ismin annesi Pandora Delevingne, “Cara muhtemelen yıkılmıştır. Her şeyi evindeydi, bütün hayatı oradaydı” diye konuştu. Babası Charles Delevingne, ise yangının elektrik kaynaklı olduğuna inanıldığını ve ‘çok rüzgarlı hava koşullarında elektrik hattına bir şey düşmesi’ sonrasında başladığının düşünüldüğünü açıkladı.

Cara Delevingne, yangın haberinin ardından perişan bir halde arabanın arka koltuğunda annesinin elini tutarken objektiflere takıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x